Privātums

Vietnes LCP.LV privātuma politika

1. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu jūsu datu drošību visaugstākajā līmenī, atrodoties vietnē lcp.lv. Paskaidrosim nedaudz sīkāk.

2. LCP.LV uzturēšanā lielu nozīmi ieņem lietotāju uzvedības un paradumu izpēte, ar kuras palīdzību mēs varam sniegt kvalitātīvāku uz lietoāju orientētu pakalpojumu. Lai iegūtu vispārīgu informāciju par lietotāju preferencēm, mēs izmantojam programma “Jetpack”, kas ļauj uzzināt, no kurienes lietotāji ir ieradušies lcp.lv un, kurus rakstus ir aplūkojuši. Tīmeklī šobrīd ir pieejamas daudzkārt attīstītākas programmas, kas ļauj nolasīt arī lietotāja uzturēšanās laiku konkrētajā vietnē, kā arī iegūt IP adresi, taču lcp.lv, respektējot lietotāju privātumu, šādas programmas neizmanto.

3. Lai iegūtu informāciju par lietotāju paradumiem, programma “Jetpack” izmanto nelielus teksta sīkfailus, kas tiek  nosūtīti uz lietotāju datoru vai jebkuru mobilo sakaru ierīci brīdī, kad tiek lietotājs aplūko lcp.lv saturu. Šādu pieeju izmanto absolūti lielākā daļa tīmeklī izvietoto mājas lapu.

4. Jūs variet atteikties no sīkfailu izmantošanas, taču tas var ietekmēt jūsu iespējas aplūkot vietni tās pilnībā.

5. Ja vēlaties uzzināt vairāk par teksta sīkfailu (“cookies”) izmantošanu interneta vidē, ierakstiet jebkurā meklēšanas programmā vārdu – “cookies” un atradīsiet ļoti plašu informācijas klāstu.

6. LCP.LV rūp jūsu privātums. Izmantojot lcp.lv jūs piekrītat datu apstrādei tādā apjomā, kā norādīts iepriekš tekstā.

Leave a Comment