Noteikumi

LCP.LV lietošanas noteikumi

1. Latvijas ceļu palīgs (LCP.LV) ir veidota ar mērķi uzlabot autovadītāju un topošo autovadītāju informētību par Ceļu satiksmes noteikumiem, pārkāpumu sodu sistēmu, kā arī auto uzturēšanu, iegādi, nomu, apkopi, apmācību un daudziem citiem būtiskiem jautājumiem.

2. LCP.LV sagatavotie materiāli ir veidoti, izmantojot atklātus informācijas avotus (“open source”), pieņemot, ka informācija ir patiesa, taču tās patiesums nav ticis speciāli pārbaudīts, līdz ar to LCP.LV veidotāji nevar uzņemties atbildību par sekām vai zaudējumiem, kas rasties no mājas lapā ievietotās informācijas izmantošanas.

3. Mājas lapā ievietotās teksta saites dod pieeju trešo pušu tīmekļa vietnēm, to pakalpojumiem un informācijai. Apmeklējot trešo pušu vietnes jūs uzņematies atbildību par savu datu drošību un sekām, kas var rasties no šajās vietnēs ievietotās informācijas izmantošanas. Jebkādas atsauces uz trešo pušu informāciju, pakalpojumiem vai precēm nevar tikt uzskatītas par mēģinājumu pārdot.

4. LCP.LV patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šo noteikumu saturu. Izmantojot vietnē ievietoto informāciju jūs automātiski piekrītas šeit ietvertajiem noteikumiem.

5. LCP.LV struktūra, dizains, saturs un jebkuri citi mājas lapas elementi nedrīkst tikt kopēti vai atdarināti ne pilnīgi ne daļēji bez LCP.LV rakstiskas piekrišanas. Izmantojot vietnē ievietoto informāciju, atsauce uz http://www.lcp.lv ir obligāta.

6. LCP.LV dod atļauju izmantot vietnē ievietoto informāciju bez maksas, personiskām, nekomerciālām vajadzībām.

Leave a Comment